מערכת פקחום | המלצות וסיפורי לקוחות

מה אומרים על פקחום?

המלצה ניב רסקין פקחום
פרגון למוצר שרכשתי לפני חודש: פקחום Alon Hanasav מאז שעברתי לגור בבניין דירות, תמיד הייתה לי תחושה שמשהו במערכת הקולטים הסולרית שבגג דפוק. תמיד הייתה הרגשה שמי שתכנן את הקונספט, לא חשב על הכל עד הסוף, ובעצם בחורף, כשאני מדליק דוד, אני מחמם את המים גם לשכנים, וגם את הקולטים למעלה. מדליקים את הדוד בלי סוף ואף פעם המים לא מספיקים. אז עלה רעיון לסגור כל פעם את הברז של מחליפי החום בחורף. אז ניסינו את זה, ואז איבדנו את החום שמגיע מהקולטים בשעות היום. ואז עלה רעיון לסגור כל ערב את הברזים, אבל הגישה אליהם ממש לא נוחה. עלה עוד רעיון לבנות מערכת חשמלית שתסגור אוטומטית את הברז, כשהיא מרגישה שהמים במחליף חום קרים מהמים בדוד, אבל זה היה מורכב, ומעולם לא יצא לפועל. והנה לפני חודש, גיליתי שכבר קיים מוצר מוכן כזה. אמנם לא מפורסם אבל החלטתי לנסות. פקחום - המכשיר הזה מרגיש כל הזמן את הטמפרטורה בדוד ובמערכת הקולטים, וסוגר או פותח את הברז בהתאם. לאחר חודש של שימוש, התוצאות מעולות. הפחתנו את שעות ההדלקה של הדוד ב40 אחוז! ניתן לראות את הסטטיסטיקה מהמפסק החכם שיש לי בנוסף, בתמונה הראשונה. אחד הדברים הכי יפים במוצר הזה, הוא שגם המים נשארים חמים גם עד לבוקר למחרת. דבר שלא היה מעולם לפני. לסיכום, מוצר קצת יקר, אבל לדעתי שווה כל שקל בטווח הארוך, ויחזיר את עצמו. מונע את ההתעסקות והעצבים סביב הדוד בחודשי החורף. מומלץ בחום!
המלצה על פקחום

חימום המים בישראל, בעיקר בחורף נעשה באמצעות חשמל ואנו משלמים על כך לעיתים כסף רב. רבים מאיתנו מידי פעם מחפשים אחר מערכות אחרות, חסכוניות יותר ומגלים כי בהרבה מן השיטות העלות לא תמיד חסכונית ולפעמים אפילו גבוהה יותר מחימום המים באמצעות דוד החשמל.

חשוב להבין כי מערכת יכולה להיות חסכונית במידה והיא עובדת באופן יעיל בכל חלקיה. כך לדוגמא במערכות משותפות בבניינים, הדיירים מדליקים את הדוד מספר רב של פעמים כי המים לא מתחממים מספיק. הסיבה לכך היא זליגה של מים קרים מהצינורות המשותפים אל הדוד הביתי. לבעיה זו יש פתרון, מערכת פקחום שמומלצת היום מאוד על ידי תו התקן הישראלי. 

מוצר מעולה ומולץ בחום, משפר משמעותית את הצריכה בחשמל ובטח שמשפר את איכות החיים... ללא ספק אחד הרעיונות הגדולים שפגשתי בהם בשנים האחרונות!
המלצה של מיטל אברהם

מה הופך את מערכת פקחום להיות כל כך מומלצת כיום?

מערכת הפקחום מומלצת כיום מאוד, מדובר במערכת חכמה שמתפקדת כווסת המזהה טמפרטורת מים. כאשר המים בצינורות המשותפים קרים, היא מייצרת שסתום חשמלי בין הצינורות לדוד ולא מאפשרת כניסה של מים קרים. למעשה המערכת פותרת את כל אותם מצבים שבהם דיירי הבניין בטוחים שקיימת להם תקלה בדוד כי הדוד שלהם לא מחמם מספיק.

כמובן שהמערכת מזהה גם את אותם מצבים שבהם המים בצינורות חמים ואז מפסיקה את השסתום החשמלי ומאפשרת זרימה של מים חמים אל הדוד שלכם. למעשה, כאשר משתמשים בפקחום ניתן לחסוך בכמחצית מצריכת החשמל החודשית כי עצם השימוש גורם לכם לא לחמם את הדוד שוב ושוב. 

המלצה של רז קט על פקחום
המלצה של רז קט

מה אומרים על המערכת אנשים שכבר משתמשים בה?

לפני שקונים מערכת, כל מערכת, אין כמו המלצות מאנשים שכבר ישתמשו בה. זו הדרך הכי יעילה לדעת האם המערכת תהיה טובה עבורכם. גם על מערכת הפקחום יש המלצות שרובן מדברות על החיסכון בחשמל ושהמים בדוד חמים ולא נגמרים מהר מידי. כך לדוגמא, תומר מאור שהתקין את המערכת בדירתו ממליץ על פקחום ואומר עליה כך: "מוצר אדיר – לפני שהתקנו, הדוד היה דולק שעות והמים החמים היו נגמרים בדקות מעטות. אחרי שהתקנו, אנחנו בקושי צריכים להדליק את הדוד, חוסך המון חשמל".

מוצר מצוין! יש לי מים חמים כל הזמן! אפילו מאוחר בלילה.
המלצה של גיל ווינשטוק

כל היתרונות במערכת אחת 

לסיכום, אם הדוד שלכם מחמם את המים מעט או שאתם חשים כי המים בדוד נגמרים מהר ואין לכם כל תקלה בדוד, כדאי לכם להתקין בדירתכם את מערכת הפקחום שתעזור לכם לנצל היטב את המים החמים שבדוד ואת היתרונות של המערכת המשותפת ועל הדרך גם תחסוך לכם בחשמל. כל היתרונות במוצר אחד, יש יותר טוב מזה?

פקחום המלצה - פייסבוק

האזינו להמלצה הבאה על הפקחום:

מה היה לנו כאן?
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן