מערכת פקחום | המלצות וסיפורי לקוחות

תוכן עניינים

מה אומרים על פקחום?

חימום המים בישראל, בעיקר בחורף נעשה באמצעות חשמל ואנו משלמים על כך לעיתים כסף רב. רבים מאיתנו מידי פעם מחפשים אחר מערכות אחרות, חסכוניות יותר ומגלים כי בהרבה מן השיטות העלות לא תמיד חסכונית ולפעמים אפילו גבוהה יותר מחימום המים באמצעות דוד החשמל.

חשוב להבין כי מערכת יכולה להיות חסכונית במידה והיא עובדת באופן יעיל בכל חלקיה. כך לדוגמא במערכות משותפות בבניינים, הדיירים מדליקים את הדוד מספר רב של פעמים כי המים לא מתחממים מספיק. הסיבה לכך היא זליגה של מים קרים מהצינורות המשותפים אל הדוד הביתי. לבעיה זו יש פתרון, מערכת פקחום שמומלצת היום מאוד על ידי תו התקן הישראלי. 

מה הופך את מערכת פקחום להיות כל כך מומלצת כיום?

מערכת הפקחום מומלצת כיום מאוד, מדובר במערכת חכמה שמתפקדת כווסת המזהה טמפרטורת מים. כאשר המים בצינורות המשותפים קרים, היא מייצרת שסתום חשמלי בין הצינורות לדוד ולא מאפשרת כניסה של מים קרים. למעשה המערכת פותרת את כל אותם מצבים שבהם דיירי הבניין בטוחים שקיימת להם תקלה בדוד כי הדוד שלהם לא מחמם מספיק.

כמובן שהמערכת מזהה גם את אותם מצבים שבהם המים בצינורות חמים ואז מפסיקה את השסתום החשמלי ומאפשרת זרימה של מים חמים אל הדוד שלכם. למעשה, כאשר משתמשים בפקחום ניתן לחסוך בכמחצית מצריכת החשמל החודשית כי עצם השימוש גורם לכם לא לחמם את הדוד שוב ושוב. 

מה אומרים על המערכת אנשים שכבר משתמשים בה?

לפני שקונים מערכת, כל מערכת, אין כמו המלצות מאנשים שכבר ישתמשו בה. זו הדרך הכי יעילה לדעת האם המערכת תהיה טובה עבורכם. גם על מערכת הפקחום יש המלצות שרובן מדברות על החיסכון בחשמל ושהמים בדוד חמים ולא נגמרים מהר מידי. כך לדוגמא, תומר מאור שהתקין את המערכת בדירתו ממליץ על פקחום ואומר עליה כך: "מוצר אדיר – לפני שהתקנו, הדוד היה דולק שעות והמים החמים היו נגמרים בדקות מעטות. אחרי שהתקנו, אנחנו בקושי צריכים להדליק את הדוד, חוסך המון חשמל" 

כל היתרונות במערכת אחת 

לסיכום, אם הדוד שלכם מחמם את המים מעט או שאתם חשים כי המים בדוד נגמרים מהר ואין לכם כל תקלה בדוד, כדאי לכם להתקין בדירתכם את מערכת הפקחום שתעזור לכם לנצל היטב את המים החמים שבדוד ואת היתרונות של המערכת המשותפת ועל הדרך גם תחסוך לכם בחשמל. כל היתרונות במוצר אחד, יש יותר טוב מזה?

פקחום המלצות וסיפורי הצלחה
צרו קשר לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן