דוד חשמל לא מחמם

חזרתם מהעבודה אחרי יום ארוך במיוחד. כל הדרך חשבתם על המקלחת החמימה שאתם הולכים לעשות, על הפיג'מה הנעימה שתלבשו לאחר מכן והסדרה שתשבו לראות. הכנתכם הכל מראש, התקשרתם הביתה מבעוד מועד וביקשתם שיחממו לכם מים.

הגעתם הביתה, נכנסתם למקלחת, יש מים חמים, איזה כיף! ופתאום, עוברות עשר דקות, אתם עם השמפו על הראש ואתם מתחילים להרגיש משב של מים פושרים. אתם מתחילים לחשוב שדוד החשמל לא מחמם כמו שצריך. אתם מסיימים מהר את המקלחת המבאסת ומחליטים שמחר תדליקו את הדוד ליותר זמן. נשאלת השאלה, האם הדלקת הדוד לעוד זמן תעזור? האם יהיו לכם יותר מים?התשובה היא לא. את הסיבה לכך נסביר כעת.

בזבוז חשמל ומימון מים עבור השכנים

אז אם אתם גרים בבניין דירות והסיפור בפסקה הקודמת נשמע לכם מוכר, דעו לכם שזה נובע מכך שמדובר במערכת דוד משותפת לכל דיירי הבניין. בין הדודים הקטנים שלכם ושל השכנים אין למעשה שום חלק שמפריד בין הדוד לצינורות המשותפים ומים חמים שאתם חיממתם מתערבבים יחד עם המים הקרים שבצינורות, כך שהמים עבור השכנים מתחממים מהמים שאתם חיממתם קודם. ואם המשכתם להדליק את הדוד, אז בכלל עזרתם לשכנים שלכם, אך בזמן זה גם ביזבזתם חשמל רב. אז מה הפיתרון? יש צורך במערכת שתפתור את הבעיה.

פיתרון מדהים עבור דוד מים חשמלי שלא מחמם

אחד הפתרונות הטובים ביותר כיום עבור דוד חשמל שלא מחמם הוא הפקחום. המצאה גאונית של חברת לפיד אשר מומלצת כיום להתקנה על ידי תו התקן הישראלי. הפקחום הוא בעצם מערכת שמתחברת לדוד הקטן שלכם בבית.

הוא יודע לזהות מתי המים בדוד שלכם חמים, וכאשר זה קורה להפעיל שסתום אשר חוסם את המעבר של המים החמים שלכם לאזור הצינורות וכניסה של מים קרים מהצינורות אליכם. הפקחום יודע לעשות גם את הפעולה ההפוכה ולפתוח את השסתום מתי שיש בצינורות מים חמים וכדאי שיכנסו אליכם לדוד.

הפקחום בקופסא
צילום של הפקחום

 

אוקי, השתכנעתי ואני רוצה לרכוש את הפקחום, כמה הוא יעלה לי?

הפקחום הוא מערכת שאינה עובדת בחיבור לחשמל, היא פשוטה להתקנה ולכן, למי שיש את האפשרות להתקין את המערכת בעצמו, יחסוך את עלות דמי ההתקנה. המערכת עצמה היא בעלות של 650 שקלים כולל מע"מ באופן חד פעמי ובעלות התקנה חד פעמית של 350 כולל מע"מ. זו למעשה השקעה חד פעמית של 1000 שקלים שתחסוך לכם כסף רב בטווח הארוך.

תוך כמה זמן אחזיר את ההשקעה של קנית הפקחום?

ההשקעה בקנית הפקחום חוזרת אל הצרכן מאוד מהר, כי בכל חודש הצרכן למעשה חוסך כ-50 אחוזים מצריכת החשמל שזה יוצא בערך כ-100 שקלים בחודש למשפחה ממוצעת. חמישים אחוז שנחסכים זה בהחלט נתח גבוה מתוך הצריכה החודשית שלכם ובזה למעשה הפקחום מצטיין. לאחר השימוש בו, כבר לא תגידו שדוד החשמל שלכם לא מחמם, אלא הוא מחמם והמים גם מספיקים לכם ועל הדרך אתם חוסכים בחשמל.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן