דוד שמש חדש לא מחמם

כבר כמה זמן שאתם שמים לב שבאמצע כל מקלחת שלכם, המים נגמרים מאוד מהר. אמרתם לעצמכם, לא בעיה, כנראה הדוד כבר ישן, הגיע הזמן להתחדש בדוד שמש חדש. אז זה מה שעשיתם, הזמנתם מתקין דודים ששם לכם דוד חדש ובערב נכנסתם כרגיל למקלחת.

בעוד אתם מתקלחים, אתם מתחילים להרגיש את ההרגשה המוכרת לכם שהמים מתחילים להיות פושרים. באותו הרגע אתם חושבים איך זה יכול להיות? הרי הדוד הוא דוד שמש חדש, האם יכול להיות מצב שדוד שמש חדש לא מחמם? התשובה לכך היא כן חלקית, זה לא שדוד השמש החדש לא מחמם ויש בו תקלה, אלא שהוא לא מחמם מסיבה אחרת שנדבר עליה כעת בהמשך המאמר.

אז מה הבעיה האמיתית בעצם?

הבעיה טמונה במערכת הדודים המשותפת של בניין הדירות. כל הדודים הקטנים של הדירות מחוברים למערכת אחת משותפת של צינורות וקולטי שמש. הצינורות מחוברים ישירות לדודי הבתים ללא הפרדה כלשהי, כך שמים קרים אשר נמצאים בצינורות זולגים לתוך הדודים עם המים החמים שאתם חיממתם. ערבוב המים גורם להם להיות פושרים וכך אתם מרגישים באמצע המקלחת שהמים נגמרו. לא כולם מכירים את הבעיה הזו משום שלא כולם יודעים איך מערכת הדודים פועלת בבינייני דירות משותפים.

אז מה הפיתרון? איך דוד שמש חדש שלא מחמם יהפוך לכזה שמחמם?

בעיית דוד שמש חדש שלא מחמם היא בעיה אשר מוכרת לחברות דודים רבות ורבים מהם יודעים מה הסיבה האמיתית. במשך השנים חברות רבות ניסו למצוא פיתרון יעיל, ויש כיום פתרונות מצוינים לחימום מים שלא באמצעות דוד שמש, אך אלו פתרונות שלרוב יקרים מאוד ואינם חוסכים בחשמל או בכסף. בשנים האחרונות חברת לפיד אשר מתמחה בפתרונות סולאריים, פיתחה מערכת חכמה שפותרת את בעיית דוד השמש החדש שלא מחמם וגם חוסכת בחשמל. הפקחום.

פטנט פקחום הוא פתרון לבעיה של דוד שמש חדש לא מחמם
פטנט פקחום הוא הפתרון לבעיה של דוד שמש חדש אשר לא מחמם (צילום של הפקחום)

 

איך הפקחום עובד ואיך הוא עוזר לי לחסוך בחשמל?

הפקחום הוא מכשיר קטן שמתחבר למערכת הדוד שלכם בבית ותפקידו הוא לקרוא מתי יש מים חמים בדוד שלכם. כאשר הוא מזהה מצב כזה מיד הוא מפעיל שסתום חשמלי אשר חוסם את מעבר המים הקרים מהמערכת של הצינורות ואתם יכולים למעשה להשתמש בכל המים החמים שקיימים בדוד שלכם.

במצב זה אתם לא צריכים להדליק שוב את הדוד להמון זמן, יש לכם מספיק מים חמים למקלחת נעימה וטובה ואתם חוסכים כ-50 אחוזים מתצרוכת החשמל שהייתם משלמים לולא היה לכם פקחום.זהו פיתרון גאוני וחסכוני מאוד.

איך אני יכול להזמין פקחום וכמה זה יעלה לי?

הזמנת הפקחום היא ממש פשוטה, נכנסים לאתר של פקחום, מזינים שם וטלפון ויחזרו אליכם ישירות מהחברה. דרך נוספת היא פשוט להתקשר אלינו ולהזמין. בנוסף עלות הפקחום כיום היא 650 שקלים כולל מע"מ במידה ואתם מתקינים אותו בעצמכם. הפקחום אינו דורש חיבור לחשמל והתקנה עצמית אפשרית למי שיש לו חוש טכני.

למי שפחות שולט בצד הטכני, יוכל להוסיף עלות התקנה של 350 ש"ח כולל מע"מ. חשוב לציין שגם עם התקנה וגם בלי התקנה ההשקעה שלכם חוזרת דיי מהר, כי אתם תחסכו בכל חימום מים כ- 50 אחוז מתצרוכת החשמל שלמשפחה עם תצרוכת ממוצעת זה בערך 100 שקלים לחודש. אז הזמינו לכם פקחום ובעיית דוד השמש החדש שלא מחמם תיפתר.

דוד שמש חדש לא מחמם
צרו קשר לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן