דוד שמש מחמם לאט

מחכים למים שיתחממו בדוד שלכם? חושבים שדוד השמש מחמם לאט מידי? תחשבו שוב. במאמר זה נציג לכם המצאה גאונית שבאה לפתור בעיה גדולה בבתים משותפים. המצאה זו היא הפקחום. הפקחום הוא ווסת שמותקן בבתי דירות ומחובר למערכת הדוד הקטנה שלכם. תפקידו לקרוא מתי יש מים חמים בדוד שלכם ולהפעיל שסתום אשר מפריד בין הדוד שלכם למערכת הצינורות המשותפת, כך שמים קרים לא יתערבבו עם המים החמים שחיממתם. האם זה פיתרון יעיל? כעת נענה על כל השאלות הללו.

כמה חשמל חוסך הפקחום?

הפקחום חוסך עבור האנשים בבינייני דירות כ-50 אחוזים מהצריכה היומית. כאשר אנו מחממים מים ויש שסתום מיוחד שמונע מהם ערבוב עם מים קרים המגיעים מהמערכת המשותפת, אין לנו למעשה צורך להדליק את הדוד שעות על גבי שעות. מספיק שתחממו את המים שבדוד לפי כמות האנשים שמתקלחים והם יספיקו עבורכם ועבור בני משפחתכם.

הפתרון לבעיית דוד שמחמם מים לאט
פקחום: הפתרון לבעיית דוד שמחמם מים לאט

 

האם לפקחום יתרונות נוספים? האם הוא ימנע את תופעת דוד השמש שמחמם לאט?

תחילה נאמר כי הפקחום בוודאות ימנע את תופעת דוד השמש שמחמם לאט, כל עוד לא מדובר על איזו תקלת חשמל בחימום המים בדוד. אם אין בעיה כזו הוא בהחלט ישמור לכם על המים החמים שחיממתם בדוד והם לא יתקררו כמו תמיד.

מעבר לכך, לפקחום יתרונות רבים נוספים. את היתרון הגדול והמשמעותי של חיסכון בחשמל כבר אמרנו, אך יש לו יתרונות גם בשמירה על הדוד שלכם מאבנית ומתקלות במערכת החשמל. איך זה קורה? פשוט מאוד, ברגע שאתם מפעילים את מערכת הדוד החשמלי רק באמת מתי שצריך היא נשארת תקינה לאורך זמן. כך גם לגבי האבנית שנוצרת מחימום יתר של המים. אם אין לכם צורך לחמם כל הזמן את המים והפקחום דואג שתשתמשו בכמות שחיממתם ולא יותר מזה, תיווצר פחות אבנית.

האם העלות של הפקחום יקרה? האם הפקחום יחזיר את ההשקעה מהר?

הפקחום כיום עולה 650 שקלים כולל מע"מ, מחיר זה הוא מחיר ללא התקנה ואנשים עם חוש טכני בהחלט יכולים להתקין אותו לבד. הוא לא עובד באמצעות חיבור לחשמל ולכן ההתקנה היא מראש לא מסובכת. במידה ואתם מעוניינים בהתקנת המכשיר, יהיה תשלום נוסף של 350 שקלים. מדובר על הוצאה של 1000 שקלים שמחזירה עצמה מאוד מהר כי אתם בעצם חוסכים בכל יום 50 אחוזים מצריכת החשמל שזה בערך 100 שקלים בחודש.

האם כדאי לקנות דוד שמש יותר גדול וכך לפתור את בעית דוד השמש שמחמם לאט?

בבנייני דירות בגלל המערכת המשותפת הבעיה של זליגת המים הקרים אל הדוד שלכם תקרה בכל גודל של דוד, כך שכנראה זה לא יפתור את הבעיה של דוד שמש שמחמם לאט. דוד שמש גדול יותר כדאי לקנות כאשר מדובר במשפחה גדולה עם מספר נפשות גדול. בכל מקרה גם במצב זה מומלץ להתקין פקחום שישמור עבורכם על המים החמים.

 

דוד שמש מחמם לאט
צרו קשר לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן