דוד חשמל דולק ולא מחמם

מכירים את התסריט שבו אתם מדליקים את הדוד לאורך כל היום ולא מבינים למה עדיין אין לכם מים חמים? ואתם שואלים את עצמכם: איך קורה המצב שדוד החשמל דולק ולא מחמם?

ואתם ודאי חושבים על תצרוכת החשמל האדירה שמתלווה לכך. התשובה לבעיה זה לא דוד החשמל שדולק ולא מחמם, הבעיה אינה בדוד שלכם בדרך כלל, אלא בעיה שטמונה במערכת הדודים המשותפת לכל דיירי הבניין יחד. גג של בנייני דירות הוא קטן ולא ניתן לשים בו דוד פרטי לכל דירה, לכן יצרו מערכת משותפת שמתחברת לדודים קטנים יותר עבור הדירות.

אז איך זה עובד בעצם?

אתם מחממים מים באמצעות הדוד החשמלי והם נמצאים בדוד הקטן שלכם שמחובר לצינורות של כל הדיירים יחד. המים שלכם מתערבבים עם המים הקרים שבצינורות והנה נוצרה לכם בעיה, הדוד שלכם שמחמם בסדר גמור את המים, מחמם אותם גם עבור כל דיירי הבניין שנהנים מכך שאתם מדליקים את הדוד לאורך זמן כי אתם חושבים שיהיו לכם יותר מים חמים.

אז תבינו הבעיה היא לא רק אצלכם, כל השכנים בבניין יחד עושים את אותו הדבר בשעות שונות. כך יוצא שכל שכן מחמם לשכן האחר מים וכולם סובלים מאותה הבעיה של מים פושרים. בעיה זו קשה יותר בחורף, אך קוראת גם בשעות מסוימות ובימים מסוימים בקיץ.

אז מה הפיתרון הטוב ביותר כדי לפתור את בעיית הדוד החשמלי שדולק ולא מחמם?

במשך השנים חברות רבות ניסו לפתור את הבעיה והציעו פתרונות חלופיים לחימום המים בדוד, אך לרוב אלו היו פתרונות יקרים מאוד שלא חסכו בחשמל באמת.

חברת לפיד אשר עוסקת בדודים ופתרונות סולארים הכירה אף היא את הבעיה של מערכת הדוד המשותפת בבנייני דירות וניסתה למצוא פיתרון יעיל לבעיית הדוד החשמלי שדולק ולא מחמם וכיום היא החלה בהפצה של מערכת גאונית אשר יודעת לזהות מתי המים שלכם חמים וליצור שסתום חשמלי אשר מפריד בניכם לבין המערכת המשותפת. להמצאה הגאונית הזו קוראים פקחום והיא כיום מומלצת להתקנה על ידי תו התקן הישראלי.

 

דוד חשמל דולק ולא מחמם פקחום ייעזור
הדוד חשמל דולק ולא מחמם? פקחום ייעזור לכם

 

מה היתרונות של הפקחום?

היתרון הגדול ביותר של הפקחום הוא כמובן החיסכון בחשמל. כאשר אנו מדליקים את הדוד שלנו ללא הפסקה כי אנו חושבים שהדוד לא מחמם מספיק, אנו משתמשים בתצרוכת חשמל אדירה. לאחר התקנת הפקחום, אנשים מדווחים כי תצרוכת החשמל שלהם ירדה בחמישים אחוזים ממה שהיא הייתה. מעבר לכך, התקנת הפקחום מאפשרת לכם הדלקה של הדוד החשמלי בצורה סבירה כך שלא מצטברת אבנית ודוד החשמל נתקל בפחות בעיות ותקלות. אלו יתרונות אדירים שלולא הפקחום, הם קורים באופן קבוע.

לסיכום, אם אתם הרבה פעמים שואלים את עצמכם למה הדוד החשמלי דולק ולא מחמם? ואתם שוקלים איך להתמודד עם הבעיה בצורה הטובה ביותר, זה הזמן לפנות לחברת לפיד ולרכוש את הפקחום. ההמלצות עליו מצוינות, הוא מומלץ על ידי תו התקן הישראלי והוא גם חוסך בחשמל.

דוד חשמל דולק ולא מחמם
צרו קשר לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן