דוד חשמל מחמם לאט

כל מי שגר בבניין דירות מכיר את המצב שבו דוד החשמל מחמם לאט ואתם מדליקים אותו לאורך זמן כדי שיהיה לכם ולבני משפחתכם מים חמים. סוף החודש מגיע ואתם מקבלים חשבון חשמל מטורף. אז מה עושים? איך פותרים את בעיית דוד החשמל שמחמם לאט? התשובה פשוטה מאוד, מבינים קודם איך פועלת מערכת הדוד בבניין דירות. שיטת העבודה של מערכת הדוד בבניין דירות היא זו שגורמת לדוד שלכם להראות כאילו הוא מחמם לאט.

מהי שיטת העבודה של המערכת המשותפת בבניין דירות?

דודים בישראל נמצאים כיום על גגות הבתים. בבנייני דירות ובמיוחד בביניינים רבי קומות עם דירות רבות, אין מקום על הגג לדודים פרטים. הפיתרון של הקבלנים כיום הוא יצירת מערכת דודים משותפת. כלומר בכל בניין דירות יש על הגגות מערכת קולטנים ומערכת צינורות אשר משותפים לכלל האנשים שגרים בבניין. לכל דירה מוקצה דוד קטן עם מים שמתחממים. כאשר אתם מפעילים את הדוד החשמלי שלכם הוא מחמם את המים שבדוד הקטן והם מתערבבים עם המים שנמצאים בצינורות המשותפים. במצב זה, המים החמים שבדוד שלכם מתערבבים עם המים הקרים שבצינורות וזה נראה כאילו הדוד שלכם מחמם לאט.

הפתרון לחימום איטי בדוד חשמל
הפתרון לחימום איטי בדוד חשמל

 

אז מה הדרך לפתור את בעיית הדוד שמחמם לאט?

עכשיו כאשר אתם מבינים שאין באמת בעיה בדוד שלכם והוא לא דוד חשמל שמחמם לאט ועם בעיה טכנית כלשהי, כעת ניתן לגשת לפתרון הבעיה. בעית חימום המים בדירות בבניין משותף היא בעיה ידועה שחברות רבות ניסו לפתור. הפתרונות שהוצעו עד היום הם פתרונות חלופיים אשר עובדים על חשמל או חומרי גלם אחרים.

אלו למעשה פתרונות אשר לא חוסכים בחשמל ולכן לאורך זמן, הצרכן הישראלי מעדיף לוותר עליהם. חברה נוספתת שלקחה על עצמה למצוא פיתרון לבעיה היא חברת לפיד אשר עוסקת כבר שנים בכל הנושא של דודים ומערכות סולאריות. מתוך ההכרות המקצועית שלהם עם מערכות דודים בבנייני דירות, הם הצליחו לפתח מערכת חכמה שיודעת לזהות מתי המים שלכם בדוד חמים וליצור שסתום אשר מפריד בין הדוד לכם למערכת הצינורות המשותפת. למערכת זו קוראים כיום פקחום ולאחר שאנשים רבים ניסו אותה, היא מומלצת כיום להתקנה על ידי תו התקן הישראלי. אנשים שהמערכת מותקנת אצלם מדווחים על חיסכון עצום בחשמל בכל חודש.

כמה חשמל חוסכת לכם מערכת פקחום?

אנשים ללא מערכת פקחום בבית מעוניינים שיהיה להם מים חמים ועל כן מדליקים את הדוד לפעמים ללא הפסקה, דבר שמייצר להם בסוף החודש תצרוכת חשמל אדירה. אנשים שהתקינו את מערכת הפקחום בביתם, מדווחים כי הם מדליקים את הדוד החשמלי שלהם רק בשעות שהם באמת צריכים חימום מים ולזמן קצר ומוגבל. דבר נוסף, הם מדווחים על חיסכון של כחמישים אחוזים מתצרוכת החשמל, בהתאמה לסכומים שהיו משלמים לפני הפקחום. למעשה ניתן לראות כי אנשים אלו הפעילו את דוד החשמל שלהם באופן יעיל ולא דיווחו על תופעת דוד החשמל שמחמם לאט.

דוד חשמל מחמם לאט
צרו קשר לקבלת הצעת מחיר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן